O nas

Belize Lashes to ekskluzywna marka rzes na paskach najwyższej jakości która powstała w roku 2019. Założycielką firmy jest Sandra Belize. Marka Belize Lashes wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych kobiet. Rzęsy Belize Lashes są ręcznie szyte z najwyższej jakości włosia, przez co można je używać do 25 razy .
Paski bawełniane są miękkie i plastyczne, sprawiają ze noszenie rzęs jest komfortowe i niewyczuwalne przez cały dzień. Naszym klientkom oferujemy wachlarz produktów do łatwiej, szybkiej, przede wszystkim samodzielnej aplikacji rzęs. Rzeszy Belize Lashes zapewniają swobodę oraz pewność, ze niezależnie od miejsca i okazji, nasza klientka będzie miała perfekcyjne, zadbane rzęsy.

Nasza firma stawia na jakość, oraz na innowacyjna technikę produkcji, opieramy nasze produkty o trendy w branży beauty , przy czym jakość i trwałość produktu stanowią dla nas priorytet. Kolekcja rzęs Belize Lashes składa się z naturalnych modeli oraz modeli o większych objętościach volume. Rzęsy Belize Lashes pozwalają w kilka sekund podkreślić  i uwydatnić piękno naszych oczu, przyczyn są bezpieczne dla naszych własnych rzęs. Pragniemy aby nasze klientki czuły się piękne i silne nosząc nasze rzęsy. 
Be belize.